Нерезиденти, що тривалий час назад ввезли автомобіль на єврономерах в Україну й не вивезли його протягом встановленого законодавством терміну, а зазвичай це більше ніж 30 діб, мають бути притягненні до відповідальності за порушення митних правил за ст. 481 Митного кодексу України.

Санкція статті передбачає штраф у розмірі 170 000 гривень або конфіскацію транспортного засобу. Ми працюємо з такими справами й індивідуально підходимо до кожного випадку. Якщо ми будемо бачити можливість вирішення проблеми, то допоможемо Вам уникнути значного штрафу та подальших проблем.

Як ми співпрацюємо:

Ми працюємо виключно офіційноза договором, де фіксуються всі права та обов’язки сторін, а також порядок розрахунків, тому будьте впевнені, що ніяких сюрпризів потім не виникне. Обговоримо кожний пункт договору, щоб між нами не виникало жодних непорозумінь. Ми завжди за прозорі відносини.

Працюючи з нами, Ви платите тільки за результат. Тобто, на відміну від інших юристів, ми не беремо від Вас попередніх оплат. Наш гонорар оплачується тільки після фактичного отримання Вами результату.

Зателефонуйте: 0990522773 або надішліть заявку у формі внизу сайту.