Гарантії

Нашою головною гарантією є те, що ми не беремо жодної попередньої оплати, ми працюємо на умовах «гонорар успіху».

Ви оплачуєте лише результат, який ми обговорюємо на етапі початку співпраці. Якщо ми повністю або частково не вийшли на необхідний результат Ви не сплачуєте нам жодної гривні, незалежно від того скільки часу та ресурсів ми витратили на справу.

Ваші витрати та ризики – лише збір доказів по справі (отримання документів в Торгово-промисловій палаті, ДП «Держовнішінформ», ДП «Укрпромзовнішекспертиза», висновів державних експертних установ, іншої документація тощо).

Зрозуміло, що при таких умовах співпраці ми не візьмемось за справу, якщо не будемо бачити перспективу й не будемо тягнути час, оскільки ми зацікавлені якнайшвидше отримати свій гонорар.

Оплата

По спорах з митним органом ми тарифікуємо кожну справу окремо й, зазвичай, прив’язуємо гонорар до суми грошей, які ви зберегли або повернули внаслідок нашої співпраці. В середньому вартість роботи складає 10% – 20% від такої суми в залежності від трудомісткості. Іноді ми можемо погодитись на меншу суму, якщо справа є цікавою для нас з точки зору отримання судової практики або запропонувати Вам скористатися нашою економ-пропозицією.

Залишити заявку